بازیابی کلمه عبور
http://edalatkart.ir/wp-content/uploads/2020/02/4-1-500x500.jpg

لیست کامل مراکز طرف قرار داد شرکت (با درصد تخفیف) ونیز تلفن مرکز پشتیبانی جهت مشاوره و رزرو وقت قبلی در دفترچه درج شده ولیکن دپارتمان قراردادهای عدالت کارت دائم در حال شناسایی مراکز جدید و عقد قرارداد با ایشان می باشند همچنین سازمان بازرسی عدالت کارت دائم در حال رصد مراکزی است که به هر نحوی خدمات شایسته ارائه نمیکنند و یا شاکی دارند لذا چون مراکز طرف قرارداد عدالت کارت ماهیانه و با تیراژ محدود چاپ می‌شود لذا ملاک مراکز طرف قرارداد ما، سایت و کانال تلگرام و پیج اینستاگرام می‌باشد.

 

ضمنا مشترکین بدون پرداخت هزینه اضافی می توانند از خدمات مراکز اضافه شده در طول مدت اعتبار کارت بهره‌مند شوند.

 

و در حال حاضر بیش از 300 مرکز ارائه دهنده خدمات با آغوش باز پذیرای عدالت کارت هستند.

 

از طرفی برای تسهیل مشتریان عزیز ،واحد پشتیبانی از ساعت 8 صبح تا 8 شب حتی در ایام تعطیل آماده پاسخگویی و رزرو مراکز طرف قرارداد برای مشتریان هستند

 

لطفا به هیچ وجه بدون هماهنگی قبلی با واحد پشتیبانی برای ویزیت یا درمان به مطب یا کیلینک مراجعه نکنید زیرا ممکن است از قبل بیماران دیگری نوبت گرفته باشند. واحد پشتیبانی مشتریان عدالت کارت همه روزه آماده پاسخ گویی و مشاوره در مورد انتخاب مناسب ترین پزشک برای شما و همچنین راهنمایی در مورد تعیین وقت قبلی با پزشکان منتظر تماس شما هستند.

 

از این رو تقاضا داریم مشترکین در طول مدت اعتبار کارتشان با واحدپشتیبانی امور مشتریان عدالت کارت درارتباط باشند تا با عملکرد بهتری از سوی کلیه مراکز طرف قرارداد عدالت کارت، خدمات دریافت نمایند.