بازیابی کلمه عبور
http://edalatkart.ir/wp-content/uploads/2019/10/2-1-500x100.png

عدالت کارت، کارتی یک ساله بدون سقف مالی و بدون محدودیت دفعات مراجعه و استفاده از کارت است که به منظور استفاده شما و 4 نفر از اعضای خانواده و یا دوستان شما  از خدمات درمانی  در مراکز معتبر سراسر کشور، ارائه می شود. معیارهای انتخاب مراکز طرف قرارداد ما ، دسترسی ساده و راحت  ، سابقه کار ، بهداشتی بودن محیط مطب یا کلینیک و رعایت استانداردهای لازمه ، استفاده از مواد درجه یک و یکسان دانستن مراجعان تخفیفی و آزاد به لحاظ استفاده از مواد، اطمینان از این موضوع که مراکز پذیرنده مثل پزشکان، دارای پروانه فعالیت معتبر است، خوش برخورد بودن پزشک و سایر همکاران وی با بیماران، رعایت انصاف در نوبت دهی به بیماران، امکانات و تجهیزات به روز مطب یا کلینیک یا وجود بخش های مخصوص در محل و رعایت پراکندگی منطقی بر اساس نقشه شهر بوده است و در این راه سعی کردیم بهترین ها را انتخاب کنیم. به همین دلیل است که ادعا می کنیم در انتخاب مراکز، بازرسی فنی دقیقی صورت داده ایم و در این راه با پیشنهادات و انتقادات شما، سعی داریم روز به روز بهتر شویم.

http://edalatkart.ir/wp-content/uploads/2019/12/siteroooooo-400x258.jpg
http://edalatkart.ir/wp-content/uploads/2019/12/349toman-539x135.png

یک کارت یک ساله است و با هزینه ای اندک قابل تهیه است. پشتیبانی امور مشتریان  عدالت کارت از ساعت 8 صبح تا 8 شب هر روز حتی ایام تعطیل در خدمت شما خواهد بود

شما با عضویت در شبکه سراسری تخفیف عدالت کارت می توانند از خدمات متنوع سلامت و بهداشت و درمان و  از خدمات ورزشی (باشگاهها و استخر ها) تفریحی و رفاهی، زیبایی (کلینیک ها و آرایشگاهها) با 20 تا 60درصد تخفیف بهرمند شوند.

در دپارتمان تحقیق و توسعه عدالت کارت مهمترین نیازهای اقشار مختلف شناسایی شده و برای آن راه حل های مناسبی در نظر گرفته شد. آنچه عدالت کارت  را متمایز می نماید، احترام ویژه ای است که برای مشتریان خود قایل می باشد، به طوری که با به کار گرفتن تیم مجرب پشتیبانی از ساعت 8صبح تا 8 شب به مردم عزیز بتوانند با آسودگی خیال و اعتماد کامل از این سامانه که متعلق به خودشان می باشد بهره مند گردند.

از مزیت های این کارت این است که به مشترکین این امکان را می دهد بدون سقف مالی و محدودیت خدمات به مدت یک سال از مزایای این کارت بهره مند شوند و همچنین با در دست داشتن یک کارت 4 نفر از اعضای خانواده نیز به طور رایگان پشتیببانی خواهند شد.

اين کارت محدوديت ريالي و دفعات استفاده ندارد، اما فقط در دوره اعتبار یکساله آن قابل مصرف مي باشد استفاده از کارت فاقد اعتبار زماني، غيرمجاز بوده و پيگرد قانوني دارد؛ بنابراين قبل از پايان اعتبار کارت ، به صورت حضوري يا تلفني نسبت به تمديد کارت خود اقدام کنيد تمديد  يا سفارش کارت به صورت آنلاين در قسمت سفارش کارت در وب سايت امکان پذير است.

http://edalatkart.ir/wp-content/uploads/2019/12/siteeeeeeposhhhhhhhhhhhhhhhht-400x258.jpg

جهت ارتباط با شرکت عدالت پارسیان مهام پویا می توانید به روش های زیر با ما در ارتباط باشید.

پست الکترونیک: sell@edalatkart.ir

اینستاگرام: edalatkart@

واحد پشتیبانی: واحد پشتیبانی عدالت کارت هر روز هفته حتی روزهای تعطیل از ساعت 8 الی 20 پاسخگوی شما مشتریان عزیز می باشد

تلفن های تماس: 66478376-021     9777182-0919

همکاری با ما به عنوان نمایندگی و یا پذیرنده: ارسال پست الکترونیک به نشانی: info@edalatkart.ir