بازیابی کلمه عبور

آیا امکان پشتیبانی و نوبت دهی 24 ساعته عدالت کارت وجود دارد؟
کارمندان پشتیبانی امور مشتریان عدالت کارت از ساعت 8 صبح تا 8 شب نسبت به پاسخگویی و نوبت دهی و رزرو هتل اقدام می کنند برای سهولت تماس، حتی شماره موبایل پشتیبانی نیز در کتابچه و سایت درج گردیده است.

 

آیا خرید و فروش عدالت کارت از نظر شرعی و حقوقی اشکالی ندارد؟
موضوع خرید و فروش کارت های تخفیف از مراجع عظام تقلید استفتاء شده است که متن کامل استفتائات این علمای عالیقدردر سایت موسسه درج گردیده است تا کنون حضرات آیات عظام: صافی گلپایگانی، سیستانی، مکارم شیرازی، علوی گرگانی، بیات زنجانی، مدرسی یزدی که از مراجع بزرگ عالم تشیع هستند این تجارت را مباح و شرعی دانسته اند.

 

آیا عدالت کارت یک نوع بیمه است؟

خیر. عدالت کارت اگر چه عملکردی شبیه بیمه دارد و مثل یک پوشش بیمه‌ای بسیار موفق و تکمیلی هزینه های درمانی شما را کاهش می دهد اما یک کارت بیمه‌ای یا یک بیمه نامه نیست بلکه قراردادی است که می تواند هزینه های خانوار را حتی در برخی موارد بیشتر از بیمه ها پوشش دهد.

 

آیا عدالت کارت همان سهام عدالت است؟
عدالت کارت به هیچ وجه ارتباطی با سهام عدالت و هیچ نهاد بیمه ای از جمله بیمه مرکزی، بیمه پارسیان،بیمه سلامت ایرانیان، بیمه خدمات درمانی و... نداشته و ندارد و این موضوع در فاکتور فروش و نیز سایت عدالت کارت، کتابچه و... بارها به مشتریان تذکر داده شده است. تحت نظر هیچ ارگان و نهاد دولتی نیست. بلکه دراداره کل ثبت شرکت ها و موسسات قوه قضاییه ثبت گردیده و دارای مجوز فعالیت و روزنامه رسمی قانونی است.

 

آیا خرید عدالت کارت برای خانوارها اجباری است؟
به هیچ وجه خرید این کارت اجباری نبوده و نیست ولی قطعا خانواده ها با خرید این کارت، صرفه جویی بالایی در هزینه های خود خواهند داشت.

 

آیا ما می توانیم با مراجعه به بیمارستانهای مختلف ،صورتحساب گرفته و با مراجعه به دفاتر عدالت کارت هزینه را دریافت نماییم؟
خیر عدالت کارت یک کارت تخفیف است و میزان و درصد تخفیف آن مشخص است و به صورت آنی و در همان لحظه این تخفیف برای شما لحاظ می شود.

 

آیا دارندگان عدالت کارت می توانند به همه بیمارستانها و کلینیک ها مراجعه نمایند؟
خیر. دارندگان این کارت می توانند فقط به مراکز طرف قرارداد که در کتابچه رسمی عدالت کارت چاپ شده یا در سایت عدالت کارت به نشانی: edalatkart.ir کانال تلگرام عدالت کارت به نشانی t.me/edalatkart، صفحه اینستاگرام عدالت کارت به نشانی edalatkart@ و یا ربات عدالت کارت آمده است مراجعه کنند و طبق قرارداد از خدمات تخفیفی آن استفاده نمایند.